2020 Swim Team

Swim
8 and unders 10:30-11:30
Monday/Wednesday Beherndt Amalia
Monday/Wednesday Hansen Rowen
Monday/Wednesday Heckinger Noah
Monday/Wednesday Herdener Sophia
Monday/Wednesday Hudson Beckett
Monday/Wednesday Koengeter Evan
Monday/Wednesday Koengeter Matthew
Monday/Wednesday Kuhn Alyssa
Monday/Wednesday LeHouillier Helena
Monday/Wednesday O’Donnell Nora
Monday/Wednesday Parker Edie
Monday/Wednesday Pickering Reese
Monday/Wednesday Pudduck Seb
Monday/Wednesday Sullivan Josey
Monday/Wednesday Trainor Amanda
Monday/Wednesday Trainor Katie
Monday/Wednesday Vaughey Wyatt
Monday/Wednesday Washington Zoe
Monday/Wednesday Wellington Victoria
Monday/Wednesday Weymuller Sam
Tuesday/Thursday Arthur Caroline
Tuesday/Thursday Bentler William
Tuesday/Thursday Fish George
Tuesday/Thursday Humbert Cami
Tuesday/Thursday Jackman Anne Marie
Tuesday/Thursday Jauregui Robert
Tuesday/Thursday Jeannot Noah
Tuesday/Thursday Katsandres Nick
Tuesday/Thursday Kemper Gus
Tuesday/Thursday Moor Penny
Tuesday/Thursday Perry Maya
Tuesday/Thursday Richmond Lucy
Tuesday/Thursday Ryman Scarlett
Tuesday/Thursday Schieron Woodrow
Tuesday/Thursday Sheaffer Poppy
Tuesday/Thursday Stephens Raina
Tuesday/Thursday Temme Lincoln
Tuesday/Thursday Wrenholt Tuula
Swim
10 and unders 11:30-12:30
Monday/Wednesday Alvarado Calvin
Monday/Wednesday Castillo Pepi
Monday/Wednesday Dilley Isabella
Monday/Wednesday Flack Cameron
Monday/Wednesday Heckinger Elijah
Monday/Wednesday Little Aiden
Monday/Wednesday Moyer Jonah
Monday/Wednesday Pickering Zoe
Monday/Wednesday Pisciotta Jake
Monday/Wednesday Porter Hana
Monday/Wednesday Smith Scarlett
Monday/Wednesday Snyder Katy
Monday/Wednesday Vaughey Nate
Monday/Wednesday Wellington Maria
Monday/Wednesday Weymuller Peter
Monday/Wednesday Zimmer Andreas
Tuesday/Thursday Arthur Alexandra
Tuesday/Thursday Arthur Charlotte
Tuesday/Thursday Barnabas Zamo
Tuesday/Thursday Dresang Jocko
Tuesday/Thursday Farrell Mack
Tuesday/Thursday Hartog Josh
Tuesday/Thursday Jackman Jane
Tuesday/Thursday Jeannot Savannah
Tuesday/Thursday Landers Larssen
Tuesday/Thursday Marion Josie
Tuesday/Thursday McIntyre Leo
Tuesday/Thursday Moor David
Tuesday/Thursday Pallotta Cecilia
Tuesday/Thursday Papineau Jude
Tuesday/Thursday Peloza Abigail
Tuesday/Thursday Richardson Audrey
Tuesday/Thursday Richmond Susie
Tuesday/Thursday Riordan Talia
Tuesday/Thursday Rodwell Noelle
Tuesday/Thursday Seagraves Mia
Tuesday/Thursday Temme Walker Mae Mae
Tuesday/Thursday Utigard Sydney
Swim
12 and unders 8:30-9:30
Monday/Wednesday Alvarado Addie
Monday/Wednesday Angello nico
Monday/Wednesday BABER Isabella
Monday/Wednesday Flack Vincent
Monday/Wednesday Follis Ellie
Monday/Wednesday Imel Logan
Monday/Wednesday Klem Sally
Monday/Wednesday Kuhn Wyatt
Monday/Wednesday moran kaitlin
Monday/Wednesday Murphy Brady
Monday/Wednesday Olson Alec
Monday/Wednesday Parker Finn
Monday/Wednesday PUDDUCK CAL
Monday/Wednesday Rysemus McCall
Monday/Wednesday Shannon Siobhan
Monday/Wednesday Sprague Isabella
Monday/Wednesday Tews Olivia
Monday/Wednesday Thorberg Otto
Monday/Wednesday Woods Maya
Monday/Wednesday Woods Sienna
Tuesday/Thursday Carter Cricket
Tuesday/Thursday Farrell Coco
Tuesday/Thursday Hooper Cookie
Tuesday/Thursday Hudson Griffin
Tuesday/Thursday Jarrett Maisey
Tuesday/Thursday LaBella Lucy
Tuesday/Thursday Laplante Casey
Tuesday/Thursday LeHouillier Aveline
Tuesday/Thursday O’Meara Siena
Tuesday/Thursday Peloza Cole
Tuesday/Thursday Poledna Ava
Tuesday/Thursday Rehkopf Sonja
Tuesday/Thursday Richmond Edie
Tuesday/Thursday Riley Annabella
Tuesday/Thursday Schieron Cooper
Tuesday/Thursday Seagraves Oliver
Tuesday/Thursday Smith Henry
Tuesday/Thursday Stephens Torin
Tuesday/Thursday Wrenholt Ben
Tuesday/Thursday Wrenholt Tom
Swim
14 and unders 9:30-10:30
Monday/Wednesday Bannister Colston
Monday/Wednesday Bannister Kiriana
Monday/Wednesday Hansen Dane
Monday/Wednesday Hansen Reese
Monday/Wednesday Henzke Clara
Monday/Wednesday Henzke Jack
Monday/Wednesday Karman Ava
Monday/Wednesday Klem Stella
Monday/Wednesday Metcalf Matthew
Monday/Wednesday Pallotta Sadie
Monday/Wednesday Pietsch Marlo
Monday/Wednesday Pudduck Dex
Monday/Wednesday Purdie Louella
Monday/Wednesday Rysemus Lucille
Monday/Wednesday Schinkel Luke
Monday/Wednesday Sprague Marianna
Monday/Wednesday Stephens Charlie
Monday/Wednesday Sunderland Tyler
Monday/Wednesday Velling Drew
Monday/Wednesday Zimmer Avery
Tuesday/Thursday Bentler Julia
Tuesday/Thursday Blackburn Max
Tuesday/Thursday Fielding Charlie
Tuesday/Thursday Friis-Alfers Isaak
Tuesday/Thursday Hartog Jake
Tuesday/Thursday Jarrett Hailey
Tuesday/Thursday Jones Colin
Tuesday/Thursday Karman Maks
Tuesday/Thursday Maurice Jaclyn
Tuesday/Thursday Monnin Duncan
Tuesday/Thursday Rehkopf Hans
Tuesday/Thursday Rodwell Natasha
Tuesday/Thursday Snyder Joey
Tuesday/Thursday Vornbrock Benjamin
Tuesday/Thursday Webb Wagner
Swim
Seniors 7:30-8:30
Monday/Wednesday Baber Katherine
Monday/Wednesday Clark Anna
Monday/Wednesday Lamb Meredith
Monday/Wednesday Malaspino Sofia
Monday/Wednesday Murphy Molly
Monday/Wednesday Okell Mac
Monday/Wednesday Olson Shay
Monday/Wednesday Pietsch Ellen
Monday/Wednesday Pietsch Jane
Monday/Wednesday Porter Audrey
Monday/Wednesday Reid Payton
Monday/Wednesday Schinkel Maia
Monday/Wednesday Southwell Jacqueline
Monday/Wednesday Southwell Josephine
Monday/Wednesday Stephens Chloe
Monday/Wednesday Swanson Brooke
Monday/Wednesday Swanson Lachlan
Monday/Wednesday Velling Emma
Monday/Wednesday Webbeking Blaise
Monday/Wednesday Wells Cassidy
Tuesday/Thursday Clough Wyatt
Tuesday/Thursday Fielding Adrian
Tuesday/Thursday Klem Ryan
Tuesday/Thursday Kovacs Danica
Tuesday/Thursday McGlothlin Will
Tuesday/Thursday Metcalf Andrew
Tuesday/Thursday Morgan Claire
Tuesday/Thursday Morin Maali
Tuesday/Thursday O’Meara Kieran
Tuesday/Thursday Porter Ainsley
Tuesday/Thursday Richardson Lucas
Tuesday/Thursday Rosenthal Sabina
Tuesday/Thursday Stoll Elena
Tuesday/Thursday Suplizio Soleil
Tuesday/Thursday Taylor Lola
Tuesday/Thursday Webb Weston